Kódování auta značky Seat

Apple CarPlay
Android Auto
Mirror Link
App connect
Aktualizace map
Přehrávání filmů
Vypnutí auto Start/Stop
Aktualizace softwaru
Upgrady 

Podporujeme všechny vozy koncernu Volkswagen. Dnes už to není jen automobil, už je to věc která je neustále připojená k internetu a komunikuje s vaším mobilním telefonem. Nová auta umí stále více zajímavých a užitečných funkcí, jen jsou většinou z nějakého důvodu zamčené a skryté. Provádíme veškeré úpravy na vozech Audi. Kompletní diagnostiku a multimediální služby. Chcete vypnout otravný Strat/Stop? Aktualizovat software nebo chcete začít používat MirroLink a mapy Google či Waze ve vašem infotainmentu? Apple Carplay a Android auto jsou moderní a nejlepší řešení pro zrcadlení vašeho telefonu do displeje vaěeho infotainmentu. Nic není problém, ovšem vše je závislé na roku výroby a výbavě vozu. Proto je konzultace nezbytná. Někde bude stačit upravit software vozu a jinde bude potřeba nainstalovat přídavný modul či dotyková obrazovka s Android OS. Zavolejte nám a pobavíme se o možnostech vašeho vozu. Používáme speciální nástroje 3tích stran a taky orginilnální nástroje určené a dodané výrobcem vozu. 

Foto autorádií značky Seat

Jak to funguje?

Zavolejte nám a domluvíme se na nejvhodnějším postupu. V každém případě bude potřeba auto dopravit k nám.

#1

Připravte si VIN

připravte VIN, který lze snadno zkopírovat z aplikace MY BMW a fotku rádia a fotku verze map či softwaru. VIN kód lze nalézt také v malém technickém průkazu auta.

#2

Zavolejte nám

Ozvěte se nám telefonicky a nebo prostřednictvím objednávkového formuláře (to je ta lepší variante) a  domluvte si s námi datum a místo servisu.

#3

Provedeme diagnostiku

Diagnostiku provádíme originálnímy nástroji a softwarem určený a dodaný výrobcem. Umíme také zapisovat do historie.

#4

QR platba nebo hotově

Po úspěšné aktivici se vyrovnáme na místě a tu buď hotově nebo okmažitou QR platbou.

Co jsme schopni nakódovat

Aktualizace map

Aktualizace trvá minimálně 1 hodinu.

Vypnutí auto Start/Stop

Samotná deaktivace trvá 15 minut.

MirrorLink

Instalace služeb MirrorLink 

Apple CarPlay
Android auto

Přehrávání filmů

Samotná aktivace  trvá 15 minut.

MIB 1 2 3

Čísla jsou pouze orientační. Může se liší v závislosti na modelu auta.

Android Auto lze spustit na telefonech s operačním systémem od iOS7 iPhone 5 a novější. Pro telefony s operačním systémem Android lze využít funkci Screen Mirroring.

Pro auta od roku výroby 2015

Apple Carplay lze spustit na telefonech s operačním systémem od iOS7 iPhone 5 a novější. Pro telefony s operačním systémem Android lze využít funkci Screen Mirroring.

Pro auta od roku výroby 2015

Pro MIB 1 / 2 / 3

MIB 1 / 2

Dle aktuální výbavy vozidla. Veškoré možnosti zjistíme až po připojení do auta. 

Můžeme na všech vozech trvale odpojit zařízení, které vám může velice komplikovat život a radost a provozu automobilu. Opravy a výměny jsou velmi nákladné. Trvalé odpojení vyřeší problém během pár minut.

error: Content is protected !!