Kódování auta značky Mercedes Benz

Instalace Apple CarPlay a Andorid Auto
Aktivace AMG menu,
Agility režim
AMG vzhled
Úpravy budíků (instrument cluster)
Aktualizace map v navigaci 
Vypnutí auto start-stop
Přehrávání filmů behěm jízdy
Instalace zadní couvací kamery
Máme řešení pro Netflix a youtube

Úvod

Vítejte v AutoUpdate, kde vaše vozidlo Mercedes-Benz může prozkoumat nové dimenze technologických vylepšení. S našimi službami kódování a softwarových úprav překonáte standardní možnosti vašeho vozidla a otevřete dveře k řadě funkcí, které zvýší váš komfort, bezpečnost a potěšení z jízdy. Zjistěte, zda vaše vozidlo může být obohaceno o Apple CarPlay, Android Auto a mnoho dalšího, jednoduše s použitím VIN nebo fotografie interiéru vašeho Mercedes-Benz.

Apple CarPlay a Android Auto

V dnešní době, kdy je smartphone centrem našich digitálních životů, nabízíme možnost integrace Apple CarPlay a Android Auto do vašeho vozidla Mercedes-Benz. Tato služba je dostupná pro širokou škálu modelů, včetně oblíbeného E-Class W213 s Audio20 systémem. Umožní vám bezpečně a pohodlně ovládat svůj smartphone, přistupovat k oblíbeným aplikacím, navigaci, hudbě a mnohem více přímo z palubního systému vašeho vozidla.

Personalizace Systému Start/Stop

Pokud patříte mezi ty, kteří nejsou příznivci funkce Start/Stop, nabízíme řešení, které umožňuje vozidlu zapamatovat si vaše poslední nastavení. S touto úpravou již nebudete muset při každém startu vozidla funkci ručně deaktivovat. Jedná se o jednoduchou, ale významnou změnu, která zlepší váš každodenní zážitek z jízdy.

Exkluzivní Funkce pro Vaši Hvězdu

Vaše vozidlo Mercedes-Benz si zaslouží jedinečné zacházení, a my vám to umožníme. Nabízíme širokou škálu exkluzivních funkcí, včetně:

  • Video v pohybu: Umožňuje spolujezdcům sledovat filmy na obrazovce vozu během jízdy.
  • Podvozek AirMatic: Možnost snížení vozidla dle vašeho přání pro dynamický vzhled a lepší jízdní vlastnosti.
  • Jízdní režimy: Zapamatování vaší oblíbené volby jízdního režimu, ať už je to Sport nebo Comfort, vozidlo si vaši volbu zapamatuje pro budoucí jízdy.
  • AMG MENU: Zvýšení maximální rychlosti na tachometru až na 330 km/h s exkluzivním AMG fontem.
  • Pokročilé světelné funkce: Pro vozidla se světly MultiBeam nabízíme pixel carving, uvítací modré osvětlení a další pokročilé možnosti osvětlení.

Kompletní Diagnostika a Přizpůsobení

Nabízíme kompletní diagnostiku vašeho vozidla a možnost zapisování do servisní historie. Používáme originální nástroje dodané výrobcem Mercedes-Benz AG, což zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost při provádění všech úprav a aktivací.

Kontaktujte nás

Nechte svůj Mercedes-Benz prozkoumat nové technologické horizonty s AutoUpdate.cz. Navštivte naši stránku „https://autoupdate.cz/dotaz-kodovani-auta/“ a objevte, jak mohou naše služby otevřít dveře k funkcím, o kterých jste si dříve mohli nechat jen zdát. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k transformaci vašeho vozidla.

 

Dnes už to není jen automobil, už je to věc, která je neustále připojená k internetu a komunikuje s vaším mobilním telefonem. Nová auta umí stále více zajímavých a užitečných funkcí, jen jsou většinou z nějakého důvodu zamčené a skryté. Provádíme veškeré úpravy, na vozech Škoda. Kompletní diagnostiku a multimediální služby.

 Chcete vypnout otravný Strat/Stop? Aktualizovat software nebo chcete začít používat Spotify a mapy Google nebo Waze,ve vašem infotainmentu? Apple CarPlay a Android auto jsou moderní a nejlepší řešení pro zrcadlení vašeho telefonu do displeje vaěeho infotainmentu. Nic není problém, ovšem vše je závislé na roku výroby a výbavě vozu. 

Proto je konzultace nezbytná. Někde bude stačit upravit software vozu a jinde bude potřeba nainstalovat přídavný modul nebo dotyková obrazovka s Android OS. Zavolejte nám a pobavíme se o možnostech vašeho vozu. Používáme speciální nástroje 3tích stran a taky orginilnální nástroje, určené a dodané výrobcem vozu. 

Foto autorádií značky Mercedes Benz

Jak to funguje?

Zavolejte nám a domluvíme se na nejvhodnějším postupu. V každém případě bude potřeba auto dopravit k nám.

#1

Připravte si VIN

připravte VIN, který lze snadno zkopírovat z aplikace MY BMW a fotku rádia a fotku verze map či softwaru. VIN kód lze nalézt také v malém technickém průkazu auta.

#2

Zavolejte nám

Ozvěte se nám telefonicky a nebo prostřednictvím objednávkového formuláře (to je ta lepší variante) a  domluvte si s námi datum a místo servisu.

#3

Provedeme diagnostiku

Diagnostiku provádíme originálnímy nástroji a softwarem určený a dodaný výrobcem. Umíme také zapisovat do historie.

#4

QR platba nebo hotově

Po úspěšné aktivici se vyrovnáme na místě a tu buď hotově nebo okmažitou QR platbou.

Co jsme schopni nakódovat

Aktualizace map v navigaci

Instalace trvá minimálně hodinu

Vypnutí auto start-stop

Samotná deaktivace zabere maximálně 15 minut. 

Apple CarlPlay a Android auto

Instalace pro všechny vozy.

Samotná instalace trvá 15-60 minut. 

Umíme zapnout i bezdrátové připojení WiFi – nebudete muset neustále připojovat kabel. 

Přehrávání filmů a seriálů

Samotná aktivace je do 15ti minut. Video in motion (VIM) Přehrávejte oblíbené filmy a seriály na vašich dlouhých cestách. 

Čísla jsou pouze orientační. Může se liší v závislosti na modelu auta.

Mercedes-Benz Models Featuring MBUX
Mercedes-Benz A-Class Hatch and Saloon
A-Class
Mercedes-Benz B-Class Exterior Front
B-Class
Mercedes-Benz C-Class Estate and Saloon
C-Class
2021 Mercedes-Benz E-Class Rear Quarter
E-Class
Mercedes-Benz G-Class Edition
G-Class
2021 Mercedes-Benz S-class Front 720×405
S-Class
Grey Mercedes-AMG SL Exterior Front
SL
Mercedes Benz CLA Rear
CLA
Mercedes-AMG CLS Rear
CLS
Mercedes-Benz GLA Side
GLA
Mercedes-AMG GLB Front
GLB
New GLC
GLC
Mercedes-Benz GLC Coupe Driving
GLC Coupé
Mercedes-Benz GLE Front
GLE
Mercedes-Benz GLE Coupe Driving
GLE Coupé
Mercedes-Benz GLS Exterior, Rear
GLS
Mercedes-Benz V-Class Exterior
V-Class

Android Auto lze spustit na všech autech, vybavených infotainment systémem MBUX. Pro ostatní vozy je potřeba nainstalovat přídavný modul, neboo dotykový displej se systémem Android. 

Apple Carplay lze spustit na všech autech, vybavených infotainment systémem MBUX. Pro ostatní vozy je potřeba nainstalovat přídavný modul, neboo dotykový displej se systémem Android. 

Pro všechny vozy s navigací

Pro všechny vozy s navigací.

error: Content is protected !!